Asfaltový pás Bitagit 30 mineral , Mineral

Asfaltový pás Bitagit 30 mineral , Mineral
Celková cenana dotaz s DPH
???ihned k odběru
na dotazPřepravní společností:na dotazOsobně v Trutnově: Česká pošta: na dotaz
Termíny dodání jsou platné, pokud zboží objednáte dnes do 14:00 h
Kód4663,4VýrobceKVKZáruka24 měsíců
Zobrazit více
Cena za m2 na dotaz s DPH
Odběr v násobcích 10 m2
Tento produkt nelze zakoupit

BITAGIT 30 mineral

Hydroizolační pás z oxidovaného asfaltu s vložkou ze skelné rohože a s povrchovou úpravou minerálním jemnozrnným posypem.

Charakteristika a použití asfaltového pásu

Bitagit 30 mineral je klasický oxidovaný asfaltový pás, který je určený jako hydroizolační pás ve vícevrstvých hydroizolacích střech v kombinaci s pásy o vysoké pevnosti tahu. Samostatně jako hydroizolační povlaková krytina pro méně náročné stavby, většinou na stabilních podkladních konstrukcích, které nejsou příliš namáhány tahovými silami. Dále se používá jako izolace spodní stavby proti zemní vlhkosti.

 

Zpracování

aplikace lepením, vyjím. natavení
- podélné a příčné spoje doporučujeme provádět
  alespoň 10cm
- teplota montáže od 5 °C
Barvy
 

Balení asfaltového pásu

- role 10 m x 1 m
- pevný papírový obal nebo speciální pásky
- dodávají se na paletě 800 x 1200 mm
  v počtu 20 ks zajištěné PE folií

 

Barvy

 
VýrobceKVK
BITAGIT 30 mineralHydroizolační pás z oxidovaného asfaltu s vložkou ze skelné rohože a s povrchovou úpravou minerálním jemnozrnným posypem.Charakteristika a použití asfaltového pásuBitagit 30 mineral je klasický oxidovaný asfaltový pás, který je určený jako hydroizolační pás ve vícevrstvých hydroizolacích střech v kombinaci s pásy o vysoké pevnosti tahu. Samostatně jako hydroizolační povlaková krytina pro méně náročné stavby, většinou na stabilních podkladních konstrukcích, které nejsou příliš namáhány tahovými silami. Dále se používá jako izolace spodní stavby proti zemní vlhkosti. Zpracování- aplikace lepením, vyjím. natavení - podélné a příčné spoje doporučujeme provádět   alespoň 10cm - teplota montáže od 5 °C Balení asfaltového pásu- role 10 m x 1 m - pevný papírový obal nebo speciální pásky - dodávají se na paletě 800 x 1200 mm   v počtu 20 ks zajištěné PE folií 
PopisPodrobnosti