Asfaltový pás Bitagit 35 mineral, Mineral

Asfaltový pás Bitagit 35 mineral, Mineral
Celková cenana dotaz s DPH
???ihned k odběru
na dotazPřepravní společností:na dotazOsobně v prodejně: Česká pošta: na dotaz
Termíny dodání jsou platné, pokud zboží objednáte dnes do 14:00 h
Kód4663,1VýrobceKVKZáruka24 měsíců
Cena za m² na dotaz s DPH
Odběr v násobcích 10
Tento produkt nelze zakoupit

BITAGIT 35 mineral

Hydroizolační pás z oxidovaného asfaltu s vložkou ze skelné rozhože a s povrchovou úpravou minerálním jemnozrnným posypem.

Charakteristika a použití asfaltového pásu

Bitagit 35 mineral je klasický oxidovaný asfaltový pás který se používá jako hydroizolační pás ve vícevrstvých hydroizolacích střech v kombinaci s pásy o vysoké pevnosti tahu. Samostatně jako hydroizolační povlaková krytina pro méně náročné stavby, většinou na stabilních podkladních konstrukcích, které nejsou příliš namáhány tahovými silami. Dále se používá jako izolace spodní stavby proti zemní vlhkosti.

 

Zpracování

   - aplikace za použití plamene
   - podélné a příčné spoje 
     doporučujeme provádět 10cm
   - teplota montáže od +5 °C

 

Balení asfaltového pásu

- Role 10 m x 1 m
- Pevný papírový obal nebo speciální pásky
Dodávají se na paletě 800 x 1200 mm
  v počtu 20 ks
 
 
Barvy
VýrobceKVK
BITAGIT 35 mineralHydroizolační pás z oxidovaného asfaltu s vložkou ze skelné rozhože a s povrchovou úpravou minerálním jemnozrnným posypem.Charakteristika a použití asfaltového pásuBitagit 35 mineral je klasický oxidovaný asfaltový pás který se používá jako hydroizolační pás ve vícevrstvých hydroizolacích střech v kombinaci s pásy o vysoké pevnosti tahu. Samostatně jako hydroizolační povlaková krytina pro méně náročné stavby, většinou na stabilních podkladních konstrukcích, které nejsou příliš namáhány tahovými silami. Dále se používá jako izolace spodní stavby proti zemní vlhkosti. Zpracování   - aplikace za použití plamene    - podélné a příčné spoje       doporučujeme provádět 10cm    - teplota montáže od +5 °CBalení asfaltového pásu- Role 10 m x 1 m - Pevný papírový obal nebo speciální pásky - Dodávají se na paletě 800 x 1200 mm   v počtu 20 ks
PopisPodrobnosti