Asfaltový pás Elastodek 50 special dekor, Šedý

Asfaltový pás Elastodek 50 special dekor, Šedý
Celková cenana dotaz s DPH
???ihned k odběru
na dotazPřepravní společností:na dotazOsobně v prodejně: Česká pošta: na dotaz
Termíny dodání jsou platné, pokud zboží objednáte dnes do 14:00 h
Kód4669,6VýrobceKVKZáruka24 měsíců
Cena za m² na dotaz s DPH
Odběr v násobcích 5
Tento produkt nelze zakoupit

Elastodek 50 Special dekor

Asfaltový hydroizolační pás z modifikovaného asfaltu s vložkou z polyesterového rouna a s povrchovou úpravou barevným hrubozrnným posypem. Na vrchní straně je provedena úprava krajů o šíři o 8 - 10 cm z důvodu překrytí a spojování pásu natavením.

Charakteristika a použití

Asfaltový pás elastodek 50 special dekor je určen jako finální vrstva hydroizolačního souvrství střešních plášťů s vysokými požadavky na tažnost, mechanickou odolnost a dlouhodobou životnost. Vrchní pás je určený pro náročné kontrukce střech. Pás vyniká velkou pružností i za nízkých teplot. 

Zpracování

  - aplikace za použití plamene
  - podélné a příčné spoje doporučujeme
    provádět alespoň 8 - 10cm
  - teplota montáže od -10 °C

 

Balení

- Role 5 m x 1 m
- Pevný papírový obal nebo speciální pásky
- Paleta 800 x 1200 mm v počtu 15ks
  zajištěné PE folií

 

Barvy

 

VýrobceKVK
Elastodek 50 Special dekorAsfaltový hydroizolační pás z modifikovaného asfaltu s vložkou z polyesterového rouna a s povrchovou úpravou barevným hrubozrnným posypem. Na vrchní straně je provedena úprava krajů o šíři o 8 - 10 cm z důvodu překrytí a spojování pásu natavením.Charakteristika a použitíAsfaltový pás elastodek 50 special dekor je určen jako finální vrstva hydroizolačního souvrství střešních plášťů s vysokými požadavky na tažnost, mechanickou odolnost a dlouhodobou životnost. Vrchní pás je určený pro náročné kontrukce střech. Pás vyniká velkou pružností i za nízkých teplot. Zpracování  - aplikace za použití plamene   - podélné a příčné spoje doporučujeme     provádět alespoň 8 - 10cm   - teplota montáže od -10 °C Balení- Role 7,5 m x 1 m - Pevný papírový obal nebo speciální pásky - Paleta 800 x 1200 mm v počtu 15ks   zajištěné PE folií  
PopisPodrobnosti