.    Od 28.10.21 - 29.10.21 prodejna UZAVŘENA, objednávky budou expedovány 1.11.21!

Eureko BNC břidlice německý čtverec, černá břidlice

Eureko BNC břidlice německý čtverec, černá břidlice
-15 %
Doporučujeme
Eureko BNC břidlice německý čtverec, černá břidlice
Eureko BNC břidlice německý čtverec, černá břidlice
Celková cena20,3 Kč s DPHBěžná cena 23,8 KčUšetříte 3,5 Kč 15 %
Nelze objednatvyprodáno
Kód4010Záruka30 let
Cena za ks 20,3 Kč s DPH
Tento produkt nelze zakoupit
Odběr v násobcích 1 ks

Výrobek Eureko BNC

Výrobek Eureko BNC - břidlice německý čtverec, je převzatý prvek z SRN, na kterém však provedl český výrobce některé konstrukční změny týkající se upevňování či dilatace výrobku. Ryze český původ potom mají veškeré doplňky (hřebenáče, nároží,krajové šablony, systém vykládaného úžlabí).

Pro montáž šablon se používají měděné nebo hliníkové hřebíky 2,5 x 25 mm. Pokládka šablon se provádí na bednění ze suchých úzkých prken o minimální tloušťce 20 mm, na které se použije jako podklad hydroizolační fólie s přesahem minimálně 50 mm. Samotnou pokládku je nutno uskutečnit s protivichrovou ochranou. Zavichrování se provádí měděnými nebo pozinkovanými sponami , obdobně jako u vláknocementových krytin. Pro ukončení štítu, nároží, úžlabí, hřebene, odvětrání pláště a anténní průchod se používají speciálně vyvinuté doplňky z plastů. Stejně tak mohou být použity standardní klempířské výrobky. Použitím plastových doplňků můžeme předejít předčasným opravám střech z důvodu případné nižší životnosti ostatních materiálů.

Tloušťka: 3,10 mm
Šířka: 300 mm
Délka: 300 mm
Barva: černá břidlice
Provedení: výrobek z polyolefinů (polypropylénu a polyetylénu)
Spotřeba: 20 ks/m2

 

 

Barvačerná břidlice
Výrobek Eureko BNC - břidlice německý čtverec, je převzatý prvek z SRN, na kterém však provedl český výrobce některé konstrukční změny týkající se upevňování či dilatace výrobku. Ryze český původ potom mají veškeré doplňky (hřebenáče, nároží,krajové šablony, systém vykládaného úžlabí).  Tloušťka:3,10 mmŠířka:300 mmDélka:300 mmBarva:černá břidliceProvedení:výrobek z polyolefinů (polypropylénu a polyetylénu)Spotřeba:20 ks/m2   v případě odběru většího množství neváhejte u nás poptat zajímavější cenu
PopisPodrobnosti