Eureko DDS II Drdlík šindel, černá

Eureko DDS II Drdlík šindel, černá
Akce
Doporučujeme
Celková cena35,7 Kč s DPH
Tento produkt nelze zakoupit
Odběr v násobcích 1 ks
Cena za ks 35,7 Kč s DPH
Nelze objednatvyprodáno
Kód4010-3VýrobceEUREKOZáruka30 let

Eureko DDS II Drdlíkův dřevěný šindel

Výrobek EUREKO - DDS je věrnou kopií klasického štípaného šindele ze dřeva. Byl speciálně vyvinut jako střešní krytina a obklad se všestranným použitím. Proto je vhodný nejen k pokrývání střech rodinných domů, chat, chalup, ale také k obkladům stěn těchto objektů při jejich dodatečném zateplování, pokrývání a obklad různých zahradních doplňků, slunečníků, zhotovení soklových obkladů při dodatečném zateplování budov atd.
Díky doplňkům DDU, DDN a DDH lze pak pokrývat a obkládat ty nejrozmanitější tvary.

Výhodou plastového šindele je obzvláště jeho dlouhá životnost bez nutnosti údržby, váha, nenasákavost a nepropustnost.

Odolává slunci, dešti, mrazu, náhlým změnám teplot, mechům, lišejníkům a zásaditým látkám. Minimální sklon střechy 25°.

Přibíjíme dvěma nejlépe měděnými hřabíky 2,8x32mm.

Montážní video

 

 

Výška 18 mm
Šířka 120 mm
Délka 510 mm
Barva černá
Provedení výrobek z polyolefinů (polypropylénu a polyetylénu)
Spotřeba 20 ks/m2
Hřebíky 2,8x32

 

 

VýrobceEUREKO
Barvačerná
Výrobek EUREKO - DDS je věrnou kopií klasického štípaného šindele ze dřeva. Byl speciálně vyvinut jako střešní krytina a obklad se všestranným použitím. Proto je vhodný nejen k pokrývání střech rodinných domů, chat, chalup, ale také k obkladům stěn těchto objektů při jejich dodatečném zateplování, pokrývání a obklad různých zahradních doplňků, slunečníků, zhotovení soklových obkladů při dodatečném zateplování budov atd. Díky doplňkům DDU, DDN a DDH lze pak pokrývat a obkládat ty nejrozmanitější tvary. Výhodou plastového šindele je obzvláště jeho dlouhá životnost bez nutnosti údržby, váha, nenasákavost a nepropustnost. Odolává slunci, dešti, mrazu, náhlým změnám teplot, mechům, lišejníkům a zásaditým látkám. Minimální sklon střechy 25°.  Výška18 mmŠířka120 mmDélka510 mmBarvačernáProvedenívýrobek z polyolefinů (polypropylénu a polyetylénu)Spotřeba20 ks/m2  v případě odběru většího množství neváhejte u nás poptat zajímavější cenu
PopisPodrobnosti
Na vašem soukromí nám záleží

Díky cookies bude na webu vše fungovat a my ho budeme moci dále vylepšovat. Na jiných webech se vám může objevit naše reklama. Pokud souhlasíte, klikněte na Povolit vše.

Povolit všePodrobné nastavení