Difúzní fólie Jutadach 135 g s 2 aplikačními pásky

Difúzní fólie Jutadach 135 g s 2 aplikačními pásky
-60 %
Celková cena30,9 Kč s DPHBěžná cena 76,6 KčUšetříte 45,7 Kč 60 %
Máme skladem 1 275 m²ihned k odběru
ZítraDatum odeslání:ZítraOsobně v prodejně:
Kód5315,12Záruka24 měsíců
Cena za m² 30,9 Kč s DPH
Koupit
Odběr v násobcích 75

Folie Jutadach 135 g s 2AP (kontaktní)

Folie Jutadach 135 g

Jedná se o hydroizolační membránu, která je vyrobena ze tří vrstev. Dvě vrstvy tvoří netkaná polypropylenová textilie a třetí vrstvu difúzní film. Jutadach 135 je vhodný pro šikmé střechy bez bednění, jako kontaktní nebo nekontaktní podstřešní difúzní membrána. Minimální možný sklon střechy je 17° (po konzultaci s technikem spol. JUTA je možný i nižší sklon)


Originál výrobek JUTA

Folie Jutadach 135 g

Každá folie je opatřená potiskem JUTA a díky tomu u nás máte jistotu, že prodáváme pouze originální výrobek od firmy JUTA.


Jaké jsou hlavní výhody

Folie Jutadach 135 g

Skladba membrány zajišťuje dobrou vodotěsnost při dešti, odvádí vodní páry z konstrukce ven, vytváří uzavřený systém pro tepelnou izolaci, která je chráněna před deštěm, sněhem, prachem a vlhkostí. Hodí se taky pro instalaci v šikmých střešních systémech skládaných pálených, betonových, vláknocementových, keramických a břidlicových krytin. Lze také použít na vertikální konstrukce stěn jako větrozábranu. Folie je opatřena dvěmi lepícími páskami pro snadnou, rychlou a vodotěsnou aplikaci.


Detailní rozdíl mezi vrchní a spodní stranou

Folie Jutadach 135 g

Vlevo na obrázku můžete vidět detailní foto povrchu z vrchní strany folie a vpravo detailní foto ze spodní strany JUTA folie.


Parametry

  • Přepočet m2/role: 75 m2 = 1 role
  • Šíře role: 1,5 m
  • Délka návinu: 50 m
  • Barva potisku: černá
Popis