Difúzní folie Jutadach 95 g

Difúzní folie Jutadach 95 g
-53 %
Celková cena18,2 Kč s DPHBěžná cena 38,7 KčUšetříte 20,5 Kč 53 %
Skladem u dodavateleza dva dny k odběru
čtvrtek 4. březnaDatum odeslání:čtvrtek 4. březnaOsobně v prodejně:
Kód0014445Záruka24 měsíců
Cena za m² 18,2 Kč s DPH
Koupit
Odběr v násobcích 75

Folie Jutadach 95 g (kontaktní)

Kontaktní vysoce difůzní podstřešní membrána, která se používá pro šikmé střešní konstrukce větrané-nevětrané, ale nepodbité jako doplňkové řešení  hydroizolace a větrozábrany i pro skládané svislé obvodové pláště jako hydroizolační větrozábranu bez vlivu UV záření.

Rozměr role 1,5 x 50 m (75m2) váha 8 kg

Použití Jutadachu 95 g

Membrána se nejčastěji používají pro střešní šikmé konstrukce zejména pro krytiny skládané to znamená pálené ale i betonové nebo vláknocementové, keramické, břidlicové případně plechové. Lze použít i jako ochranu tepelných izolací při vnějším zateplení obvodových stěn objektů se skládaným obvodovým pláštěm.

Pokládka Jutadachu 95 g

Membrány Jutadach se pokládají horizontálně nebo vertikálně vždy potištěnou stranou folie směrem ke střešní krytině. Pokládku začínáme od okapního žlabu směrem k řebeni. Překrytí foliíí by mělo být v závislosti na sklonu střechy cca 10 cm (je potřeba při nákupu počítat že budete potřebovat 10% folie na víc než je rozměr střechy v m2). Pro zajištění vodotěsnosti doporučujeme zajistit pásy samolepícími páskami JUTADACH SP 38 (v přesahu) nebo Jutadach SP SUPER ale ta se lepí z exteriérové strany.Při realizaci se nesmí folie (pásy) přepnout nebo šikmo napínat tak aby na materiálu vznikly vlnky. Na dolním okraji střechy u okapu je potřeba membránu nalepit na okapnicový plech. Pro kvalitní funkci je potřeba taktéž dodržet správnou cirkulaci vzduchu proto by k dané krytině mělo být zajištěno dostatek větracích prvků.


Pokládka folie Jutadach 95 g

Folie Jutadach 150 g


Aplikace pásky Jutadach SP Super

Folie Jutadach 150 g


Použití mebrány Jutadach jako hydroizolační větrozábrana

Folie Jutadach 150 g

Stav (balení)75.00
JUTADACH 95 je třívrstvá pojistná hydroizolační membrána. Skládá se z difúzního filmu a dvou vrstev netkané polypropylenové textilie. JUTADACH 95 je vhodný pro použití jako kontaktní nebo nekontaktní podstřešní difúzní membrána v šikmých střešních systémech bez bednění. Skladba membrány zajišťuje dobrou vodotěsnost při dešti. JUTADACH 95 odvádí vodní páry z konstrukce ven, vytváří uzavřený systém pro tepelnou izolaci, která je chráněna před deštěm, sněhem, prachem a vlhkostí. JUTADACH 95 je vhodný pro instalaci v šikmých střešních systémech skládaných pálených, betonových, vláknocementových, keramických a břidlicových krytin. JUTADACH 95 lze použít na vertikální konstrukce stěn jako větrozábranu. Minimální možný sklon střechy je 17° (po konzultaci s technikem spol. JUTA je možný i nižší sklon)75 m2 / 1 role,  barva potisku oranžová
PopisPodrobnosti