Drenážní membrána Jutadren s 2AP

Drenážní membrána Jutadren s 2AP
-28 %
Celková cena172 Kč s DPHBěžná cena 240 KčUšetříte 68 Kč 28 %
Skladem u dodavateleza dva dny k odběru
pátek 15. listopaduPřepravní společností:čtvrtek 14. listopaduOsobně v Trutnově: Česká pošta: pátek 15. listopadu
Termíny dodání jsou platné, pokud zboží objednáte dnes do 14:00 h
Kód5315,23VýrobceJuta a.s.Záruka24 měsíců
Zobrazit více
Cena po registraci:170 Kč s DPH
Cena za m² 172 Kč s DPH
Odběr v násobcích 37,5
Koupit

Drenážní membrána Jutadren 2AP

Jutadren jedná se o podstřešní difůzní membránu, která je složena z několika vrstev difůzního filmu a dvou vrstev polypropylenové textílie a z drenážní polypropylenové vrstvy. Membrána je s integrovanými lepícími páskami který výrazně z rychlují pokládku.

Rozměr role 1,5 m x 25 bm (37,5m2)

Hmotnost role 19 kg

 

Použití Jutadrenu 2AP

Používá se jako drenážní vrstva zejména pod plechové falcované bedněné krytiny a to v šikmých střešních konstrukcí ale i obloukových střech. Drenážní vrstva zajistí bezpečný odvod kondenzátu ven a tím ochráníme plechové krytiny od koroze z vnitřní strany a zároveň působí jako tlumení hluku při dešti.

Montáž Jutadrenu 2AP

Membránu můžeme pokládat jak horizontálně tak vertikálně drenážní vrstvou směrem ke střešní krytině. Vždy začínáme u okapní hrany a směřujeme směrem k hřebeni. Spoje by se měli překrývat minimálně 10 cm platí však zásada že čím menší sklon tím větší přesah by měl být.(pozor je nutno s přesahy počítat při nákupu folie) Připevňujeme hřebíky zásadně používáme nekorodující taktéž lze použít sponkovačku, nikdy nepřitloukáme v ploše ale pouze v přesazích. Doporučujem pro spojování použít lepící pásky typu JUTADACH SP 38 nebo JUTADACH SP SUPER a to nejen ve spojích ale i na okapnici. U střešní krytiny bychom něměli zapomínat také na dostatčnou ventilaci střešních prostor tak aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu. Pozor bychom si měli dát na přímé UV záření a chemicky ošetřené materiály by mohli negativně ovlivnit funkci tohoto materiálu. Pro více informací nutno kontaktovat výrobce.


Ukázka skladby

VýrobceJuta a.s.
Popis