Hledat

plastový žlab

zemní vrut

závětrná lišta

plastový svod

vrut terasový

Capacco

Folie Jutafol N/Al 150 Reflex

Folie Jutafol N/Al 150 Reflex
Celková cena40,2 Kč s DPH
Koupit
Odběr v násobcích 75
Cena za m² 40,2 Kč s DPH
Skladem u dodavateleza dva dny k odběru
Kód0015877Záruka24 měsíců

Folie Jutafol N 150 reflex AL

Jde se o vysoce parotěsnou folii která je opatřena reflexní aluminiovou vrstvou aplikované na polyolefinové folii vyztuženou mřížkou splošnou gramáží 150g na m2. Folie zabraňuje pronikání vlhkosti z vnitřního obytného prostoru  do tepelných izolací, folie má navíc odrazovou hliníkovou vrstvu která odráží teplo zpět do obytného prostoru. Folie je vhodná do šikmých střešních konstrukcí ale i do svislých konstrukcí. Jutafol N 150 zajišťuje úplnou větrotěsnost a vodotěsnost konstrukce.

Rozměr role 1,5 x 50 m (75m2)

Hmotnost 12 kg

Montáž Jutafol N 150 reflex Al

Aplikaci provádíme jak horizontálně tak vertikálně ale hlavně na vnitřní straně tepelné izolace. Jednotlivé pásy a veškeré délkové spojení spojujeme výhradně páskami Juta Sp1 nebo reflexní páskou Jutafol Sp Al jedině tak docílíme parotěsného a funkčního spoje.V místě přesahů kotvíme pomocí hřebíků nebo sponkujeme doporučujeme přelepit reflexní páskou  Jutafol SP Al. Pro napojení na pórovité materiály používáme tmel Jutafol Mastic. Napojení na pronikající nebo přiléhající konstrukce napojujeme pomocí Jutafol SP1. Pro zachování reflexe je nutné zajistit mezi folií a zateplením uzavřenou vzduchovou mezeru 4 - 6 cm. Folie má funkci samozhášivá to znamená že je nehořlavá a neodkapává.


Detail folie


Ukázka realizace včetně spojů

Stav (balení)75.00
Popis

Na vašem soukromí nám záleží

Díky cookies bude na webu vše fungovat a my ho budeme moci dále vylepšovat. Na jiných webech se vám může objevit naše reklama. Pokud souhlasíte, klikněte na Povolit vše.

Povolit všePodrobné nastavení