Folie JUTATOP WB 2AP

Folie JUTATOP WB 2AP
-28 %
Novinka
Celková cena121 Kč s DPHBěžná cena 168 KčUšetříte 48 Kč 28 %
Skladem u dodavateleza dva dny k odběru
pátek 31. lednaPřepravní společností:čtvrtek 30. lednaOsobně v prodejně: Česká pošta: pátek 31. ledna
Termíny dodání jsou platné, pokud zboží objednáte dnes do 14:00 h
Kód0015890VýrobceJuta a.s.Záruka24 měsíců
Cena za m² 121 Kč s DPH
Odběr v násobcích 75
Koupit

Folie Jutatop WB 2AP

Vysoce difůzní vodotěsná kontaktní membrána pro nízké sklony šikmých střech, včetně dvou aplikačních pásek pro snadnou a vodotěsnou pokládku. Je tvořena dvěmi vrstvami první je netkaná textílie která zaručuje pevnost a druhá je zátěr ( speciální polymer) pro dokonalou hydroizolaci s vysokou paropropustností. Jedná se o UV a tepelně odolný materiál (odolá + 120°C).

Použití Jutatop WB 2AP 300 g

Používá se pro tříplášťové a dvou plášťové bedněné i nebedněné střechy s minimálním sklonem 5°. Provětrávané fasády bez extrémního zatížení větrem. Membrána je extrémně odolná s prodloženou UV stabilitou a zvýšenou odolností proti chemickým impregnacím. Doporučujeme i jako dočasné zakrytí stvaby. Výrobce doporučuje jako vhodné řešení pod fotovoltaické panely či solární panely zabudované tak, že zároveň nahrazují střešní krytinu nebo fasádní obklad.

Montáž Jutatopu WB 2AP

Pokládáme na čistý, suchý, pevný a pokud možno rovný podklad, pokládka může být jak horizontální tak vertikální, folie by se neměla kroutit a ni vznikat různé nerovnosti či boule. Montáž začíná u okapu a směřuje směrek k hřebeni. Osová vzdálenost krokví může být maximálně 1200mm. Minimální přesah by měl být aspoň 12 cm ale u tohoto materiálu pro lepší vlastnosti doporučujeme však 15 cm proto je nutné stímto počítat při nákupu folie. Folie se na sebe lepí pomocí aplikovaných lepících pásek a pro zajištění v překrytí používáme sešívačku se sponkami nebo nekorodující hřebíky s větší hlavou tzv. lepeňáky. Doporučená teplota pro lepení a podkládku by měla být větší než 5°C. Doporučené těsnící prvky napojení na okapničku Jutadach SP 38, utěsnění kontralatí (při sklonu menším jak 22°) Jutadach TPK Super, pro drobné opravy nebo utěsnění prostupů použijeme pásku Jutatop WB.


Větrané fasády

Díky novým trendům zejména však u větraných fasád s otevřenýma spojema byla firma Juta a.s. na sílící poptávku reagovat novými kvalitními produkty které odolají UV záření a zároveň budou fungovat jako hydroizolační vrstva.


Detail větrané fasády


Doporučené rozteče

VýrobceJuta a.s.
Popis