Podkladní pás IKO Armourbase PRO 30 m2

Podkladní pás IKO Armourbase PRO 30 m2
-26 %
Akce
Celková cena55,7 Kč s DPHBěžná cena 75,0 KčUšetříte 19,3 Kč 26 %
Máme skladem 1 410 m²ihned k odběru
IhnedDatum odeslání:IhnedOsobně v prodejně:
Kód4664Záruka24 měsíců
Cena za m² 55,7 Kč s DPH
Koupit
Odběr v násobcích 30

Podkladní pás Armourbase PRO

Oblíbený podkladní pás u většiny pokrývačů je složen z odlehčeného bitumenu, nosnou vložkou z polyesteru a polypropylenovým filmem z obou stran. Pás je vhodný zejména pro šindelové střechy ale hodí se pro pálené betonové tašky, tak i pro plechové krytiny. Podkladní pás nám ochrání střechu před vodou, větrem a prachem už při samotné montáži a sjednotí drobné nerovnosti v jeden celek pro snadnou a rychlou pokládku. Pás Armourbase PRO se liší oproti ECO tím že je nepatrně slabší ale hlavně menším návinem tím pádem i nižší hmotností což je pro manipulaci na střeše výhoda.

Rozměr role: 1 x 30 m (30m2)

Hmotnost : 9 kg

Jak pokládáme IKO PRO

Velký důraz klademe na rovnost podkladu, neboť každá nerovnost by později mohla být viditelná. Pásy pokládáme horizontálně od okapnice směrem k hřebeni. Fólii pokládáme nápisem IKO směrem ke krytině. Při napojení na okapnici je dobré pás podlepit bitumenovým tmelem. Pásy překládáme 10 cm přes sebe (na fólii je naznačená linka pro překlad) a kotvíme pomocí nekorodujicích hřebíků nebo sponkami. U napojení pásů za sebou překládáme minimálně 15 cm. Pozor při počítání výměry střechy je nutné počítat o 10% navíc na přesahy.

IKO armourbase PRO  je podkladní pás z odlehčeného bitumenu, nosnou vložkou z polyesteru a polypropylenovým filmem z obou stran. Jednoduchá, rychlá a čistá pokládka. Primárně určený pro šindele, ale také pro ostatní střešní materiály jako jsou tašky, plech, vlnitý plech, ... Podkladní pásy jsou vodě a paro-nepropustné VlastnostiHmotnost/role - 8,1 kgTloušťka - 0,5 mmRozměry (d x š) - 30 m x 1 mPokrytí/role - 30 m2Teplotní odolnost spodního povrchu - 150 °COhebnost spodního povrchu  - -45 °C 
PopisPodrobnosti