Montážní lepidlo na parapety BERNER 5 kg

Montážní lepidlo na parapety BERNER 5 kg
-17 %
Montážní lepidlo na parapety BERNER 5 kg
Montážní lepidlo na parapety BERNER 5 kg
Celková cena649 Kč s DPHBěžná cena 784 KčUšetříte 135 Kč 17 %
Máme skladem 7 ksihned k odběru
pondělí 10. srpnaPřepravní společností:ZítraOsobně v prodejně: Česká pošta: pondělí 10. srpna
Termíny dodání jsou platné, pokud zboží objednáte dnes do 14:00 h
Kód870,33aVýrobceBERNERZáruka24 měsíců
Cena za ks 649 Kč s DPH
Odběr v násobcích 1 ks
Koupit

Rozsah použití

Praxí osvědčené montážní lepidlo pro maximálně vytížené, proti stárnutí odolné lepené spoje stavebních hmot mezi dřevem, betonem, zdivem, keramikou, plynobetonem, kamenem a styroporem. Lepení pozinkovaných a titanzinkových parapetů, keramických dlaždic, lišt židlí, dřevěných schodů, eternitových desek, potažených dřevotřískových desek, dřevěných rámových zárubní
Při lepení titan-zinkových plechů je důležité, aby lepidlo před vytvrzením bylo naneseno tak, aby nevznikla ve spáře uzavřená dutina, kde by mohlo docházet ke kondenzaci vodních par to znamená zubatou stěrkou nanášet od okeního rámu směrem k sobě ven.
 

Doporučení výrobce

Slepované plochy musí být očištěné a odmaštěné tak jako dostatečně nosné. Montážní lepidlo naneste ozubenou stěrkou nebo bodově na jednu stranu. Slepení proveďte ihned silným přitisknutím, dbejte na to, abyste měli po ruce dostatečné množství lepidla. Nepracujte při dešti a teplotách pod 5°C a přes 40°C. Velmi savé podklady předtím navlhčete. Vytvrzená hmota je odolná proti teplotním změnám a mrazu od -40°C do +85°C, krátkodobě snese i více. U kritických podkladů proveďte předchozí zkoušku vazby lepidla s materiálem. Spotřeba udaná výrobcem je při tloušce vrstvy lepidla 0,5 - 1 cm vystačí na 250 g - 500 g na m2.

Barva bílá, obsah balení (kbelík) 5 kg

Technický list ZDE

VýrobceBERNER
Popis