Hledat

plastový žlab

zemní vrut

závětrná lišta

plastový svod

vrut terasový

Capacco

Nové kategorie na webu!

Nové kategorie na webu

Jaro již pomalu začíná a s ním přicházejí i prvotní práce na našich zahrádkách. Aby Vám šlo zahradničení hezky od ruky, připravili jsme si pro Vás širokou nabídku zahradního načiní, substrátů a honojiv, různých doplňků a osvětlení, zkrátka vše co budete potřebovat pro pečování a zdokonalování Vaší zahrady.

Potěšíme také ty, kteří si chtějí vybavit, či zvelebit svou kuchyň, či domácnost. V dobře vybavené kuchyni nesmějí chybět hrnce, pánve a kuchyňské náčiní, pomoci kterých vykouzlíte lahodné pokrmy. Na své si přijdou i milovníci různých laskomin. Naleznete u nás široký výběr formiček na pečení a zdobení, včetně vykrajovátek a dalších pomůcek. S námi již můžete potraviny připravovat, zavařovat, skladovat, přepravovat a především také servírovat.

Poslední nově přidanou kategorií je již zmiňovaná domácnost. Pro většinu z nás je základem spokojeného života, uklizený a čistý domov, kam se rádi vracíme po náročném dni v práci.  V této kategorii proto naleznete především pomůcky a náčiní pro úklid Vaší domácnosti. Dále zde naleznete sanitární a koupelnové doplňky a také pomůcky pro žehlení a sušení prádla, a mnoho dalšího.

Neustále pracujeme na přidávání popisků k nově přidaným produktům. Pokud nenaleznete informaci, kterou potřebujete znát, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám vše zodpovíme.

A nyní si již můžete prohlédnout nabídku jednotlivých kategorií:

  

zahrada

 

ZAHRADA

 

domácnost

 

DOMÁCNOST

 

kuchyně

 

KUCHYNĚ

 

 

Vytvořeno18.03.2021

Na vašem soukromí nám záleží

Díky cookies bude na webu vše fungovat a my ho budeme moci dále vylepšovat. Na jiných webech se vám může objevit naše reklama. Pokud souhlasíte, klikněte na Povolit vše.

Povolit všePodrobné nastavení