Rozdělovací lišta pro nízkou krytinu, Pozinkovaný plech, Přírodní

Rozdělovací lišta pro nízkou krytinu, Pozinkovaný plech, Přírodní
-15 %
Celková cena133 Kč s DPHBěžná cena 157 KčUšetříte 24 Kč 15 %
Zakázková výrobaohýbáme a stříháme
pátek 21. červnaPřepravní společností:čtvrtek 20. červnaOsobně v Trutnově: Česká pošta: pátek 21. června
Termíny dodání jsou platné, pokud zboží objednáte dnes do 14:00 h
Kód8780VýrobceSTREFA s.r.o.Záruka24 měsíců
Zobrazit více
Cena po registraci:130 Kč s DPH
Cena za m 133 Kč s DPH
Odběr v násobcích 1 m
Koupit

Rozdělovací lišty

Rozdělovací lišty pro Vás můžeme vyrobit v délkách 1m,2m,3m. Do poznámky objednávky uveďte v jaké délce lišty požadujete.

výrobní doba cca 1-3 dny


Toto zboží pro Vás vyrobíme na zakázku. Plechy ve všech barvách a materiálech máme na skladě. Zboží v sekci oplechování střech nabízíme v množství 30-ti druhů,  po 20-ti barvách, ze 7 možných materiálů a ve 3 různých délkách. Z toho vyplývá, že bychom museli mít jenom ze sortimentu oplechování střech cca 10 000 druhů výrobků na skladě, což není možné. Proto upozorňujeme, že zboží ze sekce oplechování střech vyrábíme na zakázku a není jej možno vracet !

VýrobceSTREFA s.r.o.
VariantaPozinkovaný plech
BarvaPřírodní
Rozdělovací lištyRozdělovací lišty pro Vás můžeme vyrobit v délkách 1m,2m,3m. Do poznámky objednávky uveďte v jaké délce lišty požadujete.výrobní doba cca 1-3 dnyToto zboží pro Vás vyrobíme na zakázku. Plechy ve všech barvách a materiálech máme na skladě. Zboží v sekci oplechování střech nabízíme v množství 30-ti druhů,  po 20-ti barvách, ze 7 možných materiálů a ve 3 různých délkách. Z toho vyplývá, že bychom museli mít jenom ze sortimentu oplechování střech cca 10 000 druhů výrobků na skladě, což není možné. Proto upozorňujeme, že zboží ze sekce oplechování střech vyrábíme na zakázku a není jej možno vracet !
PopisPodrobnosti