Substrát Trixie vermikulit na inkubaci 5l

Substrát pro terarijní zvířata. Velikost zrn 2–4 mm.
Substrát Trixie vermikulit na inkubaci 5l
Celková cena173 Kč s DPH
Koupit
Odběr v násobcích 1 ks
Cena za ks 173 Kč s DPH
Máme skladem 791 ksza dva dny k odběru
Kód0114310VýrobceTRIXIEZáruka24 měsíců

Substrát Trixie vermikulit na inkubaci 5l


Substrát pro líhnutí plazích vajec. Má jedinečné vlastnosti při hospodaření s vodou. Díky porézní struktuře váže mnoho vody, udržuje kolem sebe vlhké prostředí, aniž by ho zamokřil. U mnoha druhů plazů kapky vody na vejcích, zabrání vývoji zárodku. Přídavek do substrátu pro rostliny. Díky svým jedinečným vlastnostem se výborně hodí jako přídavek do substrátů pro rostliny - např. africké fialky, orchideje, kaktusy, růže a mnoho dalších.

Také se využívá pro předpěstovávání sazeniček zeleniny. S ničím nemíchaný se dá použít i jako substrát pro klíčení semen. Co je vermikulit? Vermikulit je velmi univerzální nerost. Je čistý, bez vůně a zápachu a je odolný plísním. Dá se využít v mnoha odvětvích - většina z nich ho vyžaduje exfoliovaný (tepelně zpracovaný). Jakmile vermikulit projde exfoliací, je sterilní díky vysoké teplotě, které je vystaven při výrobě.

Postup při použití pro inkubaci vajec: substrát nasypte do misky, ve které se budou vejce inkubovat, zalejte vodou - vermikulit okamžitě vodu nasaje, přebytečnou vodu vyleje. Vajíčka umistěte do misky s vlhkým vermikulitem a zahrňte cca do jedné poloviny. Vložte do inkubátoru. Během inkubace vejce kontolujte, pokud se vermikulit vysuší, opět ho zalejte vodou. Vodu lejte opatrně kolem vajec, aby na ně nedopadaly kapky vody

VýrobceTRIXIE
Délka balení27.0000
Šířka balení5.0000
Výška balení37.0000
Popis

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování.

Podrobné nastaveníPovolit vše