.    Vážení zákazníci, prodejna i eshop bude dne 28.9. a 29.9.2023 UZAVŘENA!

Horní lemování RŠ 200, 1 bm, Prefalz stucco, Tmavě červená P.10 RAL 3009

Lemování se provádí u okrajů střešních plášťů tam, kde ze střešního pláště vystupuje svislá stavební konstrukce - zeď, atika, komíny, apod.
Horní lemování RŠ 200, Prefalz stucco, Tmavě červená P.10 (RAL 3009)
Horní lemování RŠ 200, Prefalz stucco, Tmavě červená P.10 (RAL 3009)
Horní lemování RŠ 200, Prefalz stucco, Tmavě červená P.10 (RAL 3009)
Vyberte variantu
Délka 1 m
Zakázková výroba
Délka 2 m
Zakázková výroba
Délka 3 m
Zakázková výroba
Celková cena178 Kč s DPH
Koupit
Odběr v násobcích 1 ks
Cena za ks 178 Kč s DPH
Zakázková výrobaohýbáme a stříháme
Kód0012581VýrobceSTREFA s.r.o.Záruka24 měsíců

Lemování stěn

Lemování se provádí u okrajů střešních plášťů tam, kde ze střešního pláště vystupuje svislá stavební konstrukce - zeď, atika, komíny, apod.

Na střeše se provádí buď lemování po spádu střechy (boční lemování). V tomto případě se nejčastěji lemování zasouvá pod střešní krytinu. Na konci lemování se provádí zpětný ohyb. Dle množství odváděné vody se doporučuje boční lemování stavebních konstrukcí opatřit také tzv. vodní drážkou.

Lemování, které se provádí rovnoběžně s okapem (tzn. nemění se vzdálenost plechu od okapu nebo hřebene) se ukončuje vždy na krytině tzv. po vodě. Výšku svislé části lemování je nutné uzpůsobit místním klimatickým podmínkám - např. v oblastech s vyšším množstvím sněhu se výška plechu zvedne. Horní část lemování se může překrýt krycí lištou.

Před pokládkou krytiny instalujte prvek „oplechování ke zdi". Při jeho montáži dodržujte všeobecné klempířské zásady a pravidla. Montáž oplechování začněte od okapu k hřebeni, dodržujte překrytí prvků. Oplechování srovnejte, připevněte k bednění nebo latím a ke zdi.

BarvaTmavě červená (RAL 3009)
Rozvinutá šířka200 mm
MateriálPREFA hliník
PovrchStucco
VariantaDélka 1 m
VýrobceSTREFA s.r.o.
Popis
Na vašem soukromí nám záleží

Díky cookies bude na webu vše fungovat a my ho budeme moci dále vylepšovat. Na jiných webech se vám může objevit naše reklama. Pokud souhlasíte, klikněte na Povolit vše.

Povolit všePodrobné nastavení