Lemování zdí RŠ 400, 1 bm, Lakovaný pozink, Mechově zelená (RAL 6005)

Lemování se provádí u okrajů střešních plášťů tam, kde ze střešního pláště vystupuje svislá stavební konstrukce - zeď, atika, komíny, apod.
Lemování zdí RŠ 400, Lakovaný pozink, Mechově zelená (RAL 6005)
Lemování zdí RŠ 400, Lakovaný pozink, Mechově zelená (RAL 6005)
Lemování zdí RŠ 400, Lakovaný pozink, Mechově zelená (RAL 6005)
Vyberte variantu
Délka 1 m
Zakázková výroba
Délka 2 m
Zakázková výroba
Délka 3 m
Zakázková výroba
Celková cena355 Kč s DPH
Koupit
Odběr v násobcích 1 ks
Cena za ks 355 Kč s DPH
Zakázková výrobaohýbáme a stříháme
Kód0012274VýrobceSTREFA s.r.o.Záruka24 měsíců

Lemování stěn

Lemování se provádí u okrajů střešních plášťů tam, kde ze střešního pláště vystupuje svislá stavební konstrukce - zeď, atika, komíny, apod.

Na střeše se provádí buď lemování po spádu střechy (boční lemování). V tomto případě se nejčastěji lemování zasouvá pod střešní krytinu. Na konci lemování se provádí zpětný ohyb. Dle množství odváděné vody se doporučuje boční lemování stavebních konstrukcí opatřit také tzv. vodní drážkou.

Lemování, které se provádí rovnoběžně s okapem (tzn. nemění se vzdálenost plechu od okapu nebo hřebene) se ukončuje vždy na krytině tzv. po vodě. Výšku svislé části lemování je nutné uzpůsobit místním klimatickým podmínkám - např. v oblastech s vyšším množstvím sněhu se výška plechu zvedne. Horní část lemování se může překrýt krycí lištou.

Před pokládkou krytiny instalujte prvek „oplechování ke zdi". Při jeho montáži dodržujte všeobecné klempířské zásady a pravidla. Montáž oplechování začněte od okapu k hřebeni, dodržujte překrytí prvků. Oplechování srovnejte, připevněte k bednění nebo latím a ke zdi.

BarvaMechově zelená (RAL 6005)
BarvaMechově zelená (RAL 6005)
Barva - typREST barvy
Rozvinutá šířka400 mm
MateriálLakovaný pozink
PovrchHladký
VariantaDélka 1 m
Varianta - typREST plechy
VýrobceSTREFA s.r.o.
Popis

Na vašem soukromí nám záleží

Díky cookies bude na webu vše fungovat a my ho budeme moci dále vylepšovat. Na jiných webech se vám může objevit naše reklama. Pokud souhlasíte, klikněte na Povolit vše.

Povolit všePodrobné nastavení