Capacco SK1 Jesenická šablona, černošedá

Capacco SK1 Jesenická šablona, černošedá
-17 %
Celková cena19,0 Kč s DPHBěžná cena 23,0 KčUšetříte 4,0 Kč 17 %
Na objednávkuobjednáme u výrobce
pondělí 12. říjnaPřepravní společností:pátek 9. říjnaOsobně v prodejně: Česká pošta: pondělí 12. října
Termíny dodání jsou platné, pokud zboží objednáte dnes do 14:00 h
Kód4001VýrobceCapaccoZáruka24 měsíců
Cena za ks 19,0 Kč s DPH
Odběr v násobcích 1 ks
Koupit

Capacco SK1 Velká šablona

Střešní krytina Capacco je vyrobena z recyklovaného materiálu (kabelových izolantů), jde tedy o měkčené PVC. Jedná se o vysoce kvalitní a odolný materiál, který odolává povětrnostním vlivům, UV záření a mechanickému poškození. Vlastnosti materiálu znemožňuje uchycení a růstu mechů. Lze použít pro pokládnu na šikmých a strmých střech (Minimální sklon střechy musí být 25°), pro novostavby a díky hmotnosti je ideální k rekonstrukci střech.

Capacco SK2 Velká šablona


Vlastnosti krytiny

Krytina lze díky vlastnostem použít na půlkulaté, nebo kulaté čísti střech, kde se běžně používá pouze oplechování. Složení materiálu zaručuje mrazuvzdornost, nárazuvzdornost, odolnost vůči degradaci a povětrnosti. Krytina má velmi dobrou odolnost proti hořlavosti (materiál je samozhášivý). U krytiny dojde k dotvarování po přilehnutí k podkladu, jednotlivé šablony se v půlce mírně prohnou a vznikne konečný a specifický vzhled střechy. Díky výrobě střešní krytiny Capacco z recyklovaného materiálu se dostáváme na velmi zajímavou cenu za prakticky nesmrtelnou krytinu. Na metr čtvereční krytiny je zapotřebí 9,5 ks šablon.


Potřebné vybavení na pokládku

Do každé šablony potřebujete dva měděné lepenkové hřebíky o délce 36mm, měděnou vichrovou sponu pro uchycení a vymezení diletace u šablon. Do střešní krytiny je také vhodné přidat větrací tašky T5 na odvětrání střešní konstrukce. Na oplechování střechy budete potřebovat "hřebenáč r.š.333mm, Prefalz, hladký", "závětrná lišta r.š.250mm, Prefalz, hladký", "okapnice r.š.167mm-podkladní, Prefalz, hladký", "okapnice r.š.250mm, Prefalz, hladký", vše ideálně v barvě antracit P.10. Pro stříhání a úpravu a pokládku šablon budete potřebovat nůžky rostex výstřihové a kladivo pokrývačské monolit Festa.


Videonávod pokládky střešní krytiny Capacco


Specifikace krytiny

  • Rozměr šablony: 345x345 mm
  • Hmotnost šablony: 0,90 kg
  • Síla materiálu šablony: 5-6 mm
  • Spotřeba šablon na m2: 12,8 ks
VýrobceCapacco
Barvačernošedá
Capacco je maloformátová skládaná střešní krytina. Používá se pro pokrývání šikmých a strmých střech. Je určena pro novostavby i pro rekonstrukce. Krytinu ocení zejména ti, kteří upřednostní výrazný vzhled a zajímavou cenu. Její další předností je nízká hmotnost – předurčeno pro rekonstrukce, protože není třeba zesilovat krov. Složení krytiny zaručuje její mrazuvzdornost, nárazuvzdornost, odolnost vůči biologické degradaci a povětrnosti. Zpracovává se klasickým pokrývačským nářadím. Je šetrná k životnímu prostředí. Svou černošedou barvou připomíná přírodní břidlici. Vzhledem k použitému materiálu (PVC je samozhášivé) se krytina vyznačuje velmi dobrou odolností proti hořlavosti. rozměr 345 x 345 mmhmotnost 0,90 kgtloušťka 5-6mmspotřeba 12,8ks/m2v případě odběru většího množství neváhejte u nás poptat zajímavější cenu
PopisPodrobnosti