Capacco SK2 Velká šablona, černošedá

Capacco SK2 Velká šablona, černošedá
Celková cena37,5 Kč s DPH
Tento produkt nelze zakoupit
Odběr v násobcích 1 ks
Cena za ks 37,5 Kč s DPH
Nelze objednatvyprodáno
Kód4001,01Záruka24 měsíců

Capacco SK2 Velká šablona

Střešní krytina Capacco je vyrobena z recyklovaného materiálu (kabelových izolantů), jde tedy o měkčené PVC. Jedná se o vysoce kvalitní a odolný materiál, který odolává povětrnostním vlivům, UV záření a mechanickému poškození. Vlastnosti materiálu znemožňuje uchycení a růstu mechů. Lze použít pro pokládku na šikmých a strmých střechách (Minimální sklon střechy musí být 25°), pro novostavby a díky hmotnosti je ideální k rekonstrukci střech.

Capacco SK2 Velká šablona


Vlastnosti krytiny

Krytina lze díky vlastnostem použít na půlkulaté, nebo kulaté čísti střech, kde se běžně používá pouze oplechování. Složení materiálu zaručuje mrazuvzdornost, nárazuvzdornost, odolnost vůči degradaci a povětrnosti. Krytina má velmi dobrou odolnost proti hořlavosti (materiál je samozhášivý). U krytiny dojde k dotvarování po přilehnutí k podkladu, jednotlivé šablony se v půlce mírně prohnou a vznikne konečný a specifický vzhled střechy. Díky výrobě střešní krytiny Capacco z recyklovaného materiálu se dostáváme na velmi zajímavou cenu za prakticky nesmrtelnou krytinu. Na metr čtvereční krytiny je zapotřebí 9,5 ks šablon. Krytina je balena v paletách po 1000 ks o váze 1300 kg. Jedna paleta krytiny vystačí na 105 m² pokládky.


Potřebné vybavení na pokládku

Do každé šablony potřebujete dva měděné lepenkové hřebíky o délce 36mm, měděnou vichrovou sponu pro uchycení a vymezení diletace u šablon. Do střešní krytiny je také vhodné přidat větrací tašky T5 na odvětrání střešní konstrukce. Na oplechování střechy budete potřebovat "hřebenáč r.š.333mm, Prefalz, hladký", "závětrná lišta r.š.250mm, Prefalz, hladký", "okapnice r.š.167mm-podkladní, Prefalz, hladký", "okapnice r.š.250mm, Prefalz, hladký", vše ideálně v barvě antracit P.10. Pro stříhání a úpravu a pokládku šablon budete potřebovat nůžky rostex výstřihové a kladivo pokrývačské monolit Festa.


Videonávod pokládky střešní krytiny Capacco


Specifikace krytiny

  • Rozměr šablony: 400x400 mm
  • Hmotnost šablony: 1,25 kg
  • Síla materiálu šablony: 5-6 mm
  • Spotřeba šablon na m2: 9,5 ks
Barvačernošedá
Popis

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování.

Podrobné nastaveníPovolit vše