Difúzní folie Jutadach 95 g / balení 75 m2

Difúzní folie Jutadach 95 g / balení 75 m2
Celková cena1 723 Kč s DPH
Koupit
Odběr v násobcích 1 balení
Cena za balení 1 723 Kč s DPH
Na objednávkuobjednáme u výrobce
Kód0014445VýrobceKlöberZáruka24 měsíců

Folie Jutadach 95 g (kontaktní)

Kontaktní vysoce difůzní podstřešní membrána, která se používá pro šikmé střešní konstrukce větrané-nevětrané, ale nepodbité jako doplňkové řešení  hydroizolace a větrozábrany i pro skládané svislé obvodové pláště jako hydroizolační větrozábranu bez vlivu UV záření.

Rozměr role 1,5 x 50 m (75m2) váha 8 kg

Použití Jutadachu 95 g

Membrána se nejčastěji používají pro střešní šikmé konstrukce zejména pro krytiny skládané to znamená pálené ale i betonové nebo vláknocementové, keramické, břidlicové případně plechové. Lze použít i jako ochranu tepelných izolací při vnějším zateplení obvodových stěn objektů se skládaným obvodovým pláštěm.

Pokládka Jutadachu 95 g

Membrány Jutadach se pokládají horizontálně nebo vertikálně vždy potištěnou stranou folie směrem ke střešní krytině. Pokládku začínáme od okapního žlabu směrem k řebeni. Překrytí foliíí by mělo být v závislosti na sklonu střechy cca 10 cm (je potřeba při nákupu počítat že budete potřebovat 10% folie na víc než je rozměr střechy v m2). Pro zajištění vodotěsnosti doporučujeme zajistit pásy samolepícími páskami JUTADACH SP 38 (v přesahu) nebo Jutadach SP SUPER ale ta se lepí z exteriérové strany.Při realizaci se nesmí folie (pásy) přepnout nebo šikmo napínat tak aby na materiálu vznikly vlnky. Na dolním okraji střechy u okapu je potřeba membránu nalepit na okapnicový plech. Pro kvalitní funkci je potřeba taktéž dodržet správnou cirkulaci vzduchu proto by k dané krytině mělo být zajištěno dostatek větracích prvků.


Pokládka folie Jutadach 95 g

Folie Jutadach 150 g


Aplikace pásky Jutadach SP Super

Folie Jutadach 150 g


Použití mebrány Jutadach jako hydroizolační větrozábrana

Folie Jutadach 150 g

VýrobceKlöber
Stav (balení)75.00
JUTADACH 95 je třívrstvá pojistná hydroizolační membrána. Skládá se z difúzního filmu a dvou vrstev netkané polypropylenové textilie. JUTADACH 95 je vhodný pro použití jako kontaktní nebo nekontaktní podstřešní difúzní membrána v šikmých střešních systémech bez bednění. Skladba membrány zajišťuje dobrou vodotěsnost při dešti. JUTADACH 95 odvádí vodní páry z konstrukce ven, vytváří uzavřený systém pro tepelnou izolaci, která je chráněna před deštěm, sněhem, prachem a vlhkostí. JUTADACH 95 je vhodný pro instalaci v šikmých střešních systémech skládaných pálených, betonových, vláknocementových, keramických a břidlicových krytin. JUTADACH 95 lze použít na vertikální konstrukce stěn jako větrozábranu. Minimální možný sklon střechy je 17° (po konzultaci s technikem spol. JUTA je možný i nižší sklon)75 m2 / 1 role,  barva potisku oranžová
PopisPodrobnosti

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování.

Podrobné nastaveníPovolit vše