Eureko CPS česká plastová šablona , černá břidlice

Eureko CPS česká plastová šablona , černá břidlice
-17 %
Doporučujeme
Eureko CPS česká plastová šablona , černá břidlice
Eureko CPS česká plastová šablona , černá břidlice
Celková cena19,5 Kč s DPHBěžná cena 23,5 KčUšetříte 4,0 Kč 17 %
Na objednávkuobjednáme u výrobce
pátek 29. říjnaDatum odeslání:pátek 29. říjnaOsobně v prodejně:
Kód4010,1Záruka30 let
Cena za ks 19,5 Kč s DPH
Koupit
Odběr v násobcích 1 ks

Česká šablona CPS Eureko

Výrobek Eureko CPS - tato šablona vyniká jednoduchostí pokládky vycházející z montáže klasických vláknocementových krytin. Zajímavou novinkou je tzv. "vodní bariéra" proti vzlínání vody. Pro kvalitnější montáž je pak výrobek opatřen zcela novým dilatačním prvkem. Břidlicový povrch této maloformátové krytiny dodá Vašemu domu vyjímečný vzhled.

Pro montáž šablon se používají měděné nebo hliníkové hřebíky 2,5 x 25 mm. Pokládka šablon se provádí na bednění ze suchých úzkých prken o minimální tloušťce 20 mm, na které se použije jako podklad hydroizolační fólie s přesahem minimálně 50 mm. Samotnou pokládku je nutno uskutečnit s protivichrovou ochranou. Zavichrování se provádí měděnými nebo pozinkovanými sponami , obdobně jako u vláknocementových krytin. Pro ukončení štítu, nároží, úžlabí, hřebene, odvětrání pláště a anténní průchod se používají speciálně vyvinuté doplňky z plastů. Stejně tak mohou být použity standardní klempířské výrobky. Použitím plastových doplňků můžeme předejít předčasným opravám střech z důvodu případné nižší životnosti ostatních materiálů.

 

Tloušťka: 3,10 mm
Šířka: 300 mm
Délka: 300 mm
Barva: černá břidlice
Provedení: výrobek z polyolefinů (polypropylénu a polyetylénu)
Spotřeba: 20 ks/m2

 

Barvačerná břidlice
Výrobek Eureko CPS - tato šablona vyniká jednoduchostí pokládky vycházející z montáže klasických vláknocementových krytin. Zajímavou novinkou je tzv. "vodní bariéra" proti vzlínání vody. Pro kvalitnější montáž je pak výrobek opatřen zcela novým dilatačním prvkem. Břidlicový povrch této maloformátové krytiny dodá Vašemu domu vyjímečný vzhled. Tloušťka:3,10 mmŠířka:300 mmDélka:300 mmBarva:černá břidliceProvedení:výrobek z polyolefinů (polypropylénu a polyetylénu)Spotřeba:19,8 - 21,6 ks/m2 v případě odběru většího množství neváhejte u nás poptat zajímavější cenu
PopisPodrobnosti