Folie Jutafol N 110g parotěsná standard / balení 75 m

Folie Jutafol N 110g parotěsná standard / balení 75 m
Celková cena1 025 Kč s DPH
Koupit
Odběr v násobcích 1 balení
Cena za balení 1 025 Kč s DPH
Na objednávkuobjednáme u výrobce
Kód5315,13VýrobceKlöberZáruka24 měsíců

Folie Jutafol N 110 Standard

Jedná se o vícevrstvou polyolefinovou zpevněnou parozábranu zpevněnou perlinkovou mřížkou v průhledné barvě. Jutafol N zabraňuje průchod vodních par z vnitřních prostorů objektu do tepelných izolací. Používá se v kombinaci s podstřešní difůzní fólií z vnější strany tepelné izolace. Přes difůzní podstřešní fólii může tak být odvedeno více vodních par, než kolik jich může skrz parozábranu do tepelné izolace proniknout, tím se zamezí tvorbě vnitřního kondenzátu uvnitř tepelné izolace, který by jí znehodnocoval.

Rozměr role 1,5 x 50 m (75m2)

Hmotnost je 8,75 kg

Montáž Jutafolu N 110 Standard

Folie se pokládá horizontálně nebo vertikálně na vnitří stranu tepelné izolace. Důležité je všechny spoje a přesahy dobře slepit a napojit k tomu se používají pásky Jutafol Sp1 a nebo Jutafol Sp AL. Při napojení na pórovité materiály jako je zdivo používáme Jutafol Mastic v případě drolivého materiálu spojujeme pomocí Jutafol TP15 + přítlačný profil na natloukací hmožidnky. Při prostupu komínku, kabelu nebo jiného předmětu je důležité vždy utěsnit spojovací páskou Jutafol SP1 jedině tak vznikne parotěsnost která nám ochrání tepelné izolace a zajistí jejich funkčnost.


Utěsnění kotvící sponky

Sponku mechanické sešívačky, kterou kotvíme parozábranu ke dřevěné konstrukci utěsníme a přelepíme páskou Jutafol SP AL


Podtěsnění přímého závěsu

U hliníkových profilů podlepíme přímé závěsy páskou Jutafol SP1 a připevníme vruty skrz parozábranu.


Utěsnění prostupu

Ukázka utěsnění prostupu pomocí pásky Jutafol SP1 a kolem prostupu Juatafol SP AL.

VýrobceKlöber
Jutafol N 110 a 140 Standard Je vícevrstvá polyolefinová parozábrana zpevněná perlinkovou mřížkou. Vyrábí se v čiré barvě. Jutafol N zabraňuje pronikání vodních par z vnitřního prostoru objektu do tepelných izolací, lze jej použít v šikmých i plochých střechách nebo ve svislých konstrukcích stěn. Používá se v kombinaci s podstřešní difúzní fólií z vnější strany tepelné izolace.Přes difúzní podstřešní fólii může tak být odvedeno více vodních par, než kolik jich může skrz parozábranu do tepelné izolace proniknout, zamezí se tak tvorbě spontánní kondenzace uvnitř tepelné izolace a její funkčnost zůstane plně zachována.75 m2 / 1 role, balení 1,5 x 50 m
PopisPodrobnosti

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování.

Podrobné nastaveníPovolit vše