Montážní lepidlo na parapety BERNER 12 kg

Montážní lepidlo na parapety BERNER 12 kg
-14 %
Montážní lepidlo na parapety BERNER 12 kg
Montážní lepidlo na parapety BERNER 12 kg
Celková cena1 207 Kč s DPHBěžná cena 1 404 KčUšetříte 197 Kč 14 %
Skladem u dodavateleza dva dny k odběru
středa 20. říjnaDatum odeslání:středa 20. říjnaOsobně v prodejně:
Kód870,33Záruka24 měsíců
Cena za ks 1 207 Kč s DPH
Koupit
Odběr v násobcích 1 ks

Rozsah použití

Praxí osvědčené montážní lepidlo pro maximálně vytížené, proti stárnutí odolné lepené spoje stavebních hmot mezi dřevem, betonem, zdivem, keramikou, plynobetonem, kamenem a styroporem. Lepení pozinkovaných a titanzinkových parapetů, keramických dlaždic, lišt židlí, dřevěných schodů, eternitových desek, potažených dřevotřískových desek, dřevěných rámových zárubní
Při lepení titan-zinkových plechů je důležité, aby lepidlo před vytvrzením bylo naneseno tak, aby nevznikla ve spáře uzavřená dutina, kde by mohlo docházet ke kondenzaci vodních par to znamená zubatou stěrkou nanášet od okeního rámu směrem k sobě ven.
 

Doporučení výrobce

Slepované plochy musí být očištěné a odmaštěné tak jako dostatečně nosné. Montážní lepidlo naneste ozubenou stěrkou nebo bodově na jednu stranu. Slepení proveďte ihned silným přitisknutím, dbejte na to, abyste měli po ruce dostatečné množství lepidla. Nepracujte při dešti a teplotách pod 5°C a přes 40°C. Velmi savé podklady předtím navlhčete. Vytvrzená hmota je odolná proti teplotním změnám a mrazu od -40°C do +85°C, krátkodobě snese i více. U kritických podkladů proveďte předchozí zkoušku vazby lepidla s materiálem. Spotřeba udaná výrobcem je při tloušce vrstvy lepidla 0,5 - 1 cm vystačí na 250 g - 500 g na m2.

Barva bílá, obsah balení (kbelík) 12 kg

 

technický list ZDE

Popis