Mech-stop Buldok - ničí mechy, lišejníky a řasy, 1 kg

Mech-stop Buldok - ničí mechy, lišejníky a řasy, 1 kg
Novinka
Akce
Celková cena96,6 Kč s DPH
Koupit
Odběr v násobcích 1 ks
Cena za ks 96,6 Kč s DPH
Máme skladem 11 ksihned k odběru
Kód0050184Záruka24 měsíců

Mech-stop ošetření střech od mechu a lišejníku

Účinné odstranění mechu, lišejníku, řas ze všech typů střešních krytin, fasád, betonových prvků, dlážděných chodníků, náhrobních desek.

Vlastnosti výrobku

Jedná se o sanační kapalný výrobek, kdy porosty odumřou do druhého dne (za suchého počasí) a ošetřená plocha odolá následnému porostu cca 1 rok vše závisí na světové straně a zastínění. Přípravek nezpůsobuje korozi zinku ani mědi na železo má vliv srovnatelný s dešťovou vodou. Nenapadá zdivo, minerální stavební materiály, plasty, laky, sklo ani nátěry.

Aplikace

Jedná se o extra účinný roztok, který se již neředí. Aplikujeme ho na suchý nepromrzlý podklad štětcem, smetákem, válečkem, nebo vhodným nástřikem. Po aplikaci není dobré používat zachycenou dešťovou vodu cca 3 měsíce na zalévání zahrady.

Spotřeba přípravku

Vydatnost přípravku je 5 m2/l avšak záleží na velikosti porostu a způsobu aplikace.

Skladování a bezpečnost

Doba použitelnosti je 24 měsíců od data výroby které je uvedeno na obalu. Skladujeme v původním obalu na suchém místě, chráníme před mrazem, přímým sluncem a vysokým teplotám.

Při aplikaci používejte bezpečnostní ochrané pomůcky v případě styku z pokožkou pečlivě omyjte zasažená místa vodou. Při zasažení očí vyplachujte velkým proudem vody a vyhledejte lekařskou pomoc.

 

Popis
Na vašem soukromí nám záleží

Díky cookies bude na webu vše fungovat a my ho budeme moci dále vylepšovat. Na jiných webech se vám může objevit naše reklama. Pokud souhlasíte, klikněte na Povolit vše.

Povolit všePodrobné nastavení