Nerezová SP spojka prodloužená - Balení 1 ks

SP Al spojka profilů - prodloužená
Nerezová SP spojka prodloužená - Balení 1 ks
Celková cena82,3 Kč s DPH
Koupit
Odběr v násobcích 1 balení
Cena za balení 82,3 Kč s DPH
U výrobce 601 baleníza dva dny k odběru
Kód0106074VýrobceWT WINTECH a.s.Záruka24 měsíců

Nerezová SP spojka prodloužená

Spojka SP prodloužená je významným prvkem pro fotovoltaické systémy, který umožňuje spojení a vyrovnání jednotlivých profilů. Tato spojka je navržena s ohledem na pevnost, spolehlivost a snadnou montáž.

Spojka SP slouží k propojení a vyrovnání profilů, čímž vytváří pevné spojení a zajišťuje rovnoměrný a stabilní průběh konstrukce. Díky této spojce můžete sestavit robustní rámec pro solární panely, který odolává vnějším vlivům a poskytuje pevnou oporu.

Instalace spojky SP je jednoduchá a intuitivní. Spojujte jednotlivé profily pomocí spojek SP a zajištěte tak správné napojení a vyrovnání. Tím vytvoříte pevný a stabilní rámec, který zajistí optimální výkon solárního systému.

Spojka SP je vyrobena z kvalitního materiálu, který poskytuje dostatečnou pevnost a odolnost. Je navržena tak, aby odolala povětrnostním podmínkám a dlouhodobě sloužila jako součást fotovoltaického systému.

S využitím spojky SP můžete snadno a spolehlivě spojit a vyrovnat jednotlivé profily, čímž vytvoříte stabilní a pevnou konstrukci pro solární panely. Vaše fotovoltaická instalace bude tak zajištěna optimálním a spolehlivým spojením profilů.

VýrobceWT WINTECH a.s.
VariantaMnožství v balení 1 ks
Varianta - typMnožství v balení 1 ks
Popis

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování.

Podrobné nastaveníPovolit vše