Šampon universal 250 ml

Šampon universal 250 ml
Celková cena522 Kč s DPH
Koupit
Odběr v násobcích 1 ks
Cena za ks 522 Kč s DPH
Máme skladem 651 ksza dva dny k odběru
Kód0113118VýrobceBEAPHARZáruka24 měsíců

Šampon Beaphar universal 250ml


Beaphar univerzální šampon je jemný pH neutrální šampon pro všechna plemena psů. Je ideální pro pravidelné používání. Šampon je obohacen o makadamový olej a aloe vera, udržuje srst jemnou a lesklou. Váš pes bude vonět čistotou a svěžestí.

Návod k použití

Navlhčete srst vašeho psa teplou vodou. Vmasírujte šampon do srsti tak dlouho, dokud nezačne pěnit. Srst opláchněte. Pokud je potřeba, postup zopakujte. Srst dobře vysušte.

Veterinární přípravek. Pouze pro zvířata. Číslo schválení: 187-23/C.

Varování

Obsahuje reakční směs: 5-CHLOR-2-METHYLISOTHIAZOL-3(2H)-ON 2-METHYLISOTHIAZOL-3(2H)-ON (3:1), Č. CAS: 55965-84-9. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtete údaje na štítku. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Odstraňte obsah/obal v souladu s místními předpisy.

VýrobceBEAPHAR
Popis

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování.

Podrobné nastaveníPovolit vše