Travní směs EVERGREEN renovační samozahušťující 1kg

Travní směs EVERGREEN renovační samozahušťující 1kg
Novinka
Celková cena329 Kč s DPH
Koupit
Odběr v násobcích 1 ks
Cena za ks 329 Kč s DPH
Máme skladem 14 ksza dva dny k odběru
Kód910762Záruka24 měsíců

Travní směs EVERGREEN renovační samozahušťující 1kg

Renovační travní směs EVERGREEN  s  „EFEKTEM KOBEREC“ slouží zejména pro zahuštění a obnově poškozených míst. Obsahuje nově vyšlechtěný druh jílku vytrvalého (Lolium Perenne RPR), který má vysokou schopnost regenerace. Díky této vlastnosti získáte odolný a hustý trávník, který při správné péči (hnojení, provzdušňování, zavlažování apod.) bude velmi pěkný po mnoho let. Vyznačuje se vysokou odolností proti zátěži a sešlapávání díky samozahušťujícímu horizontálnímu nadzemnímu pletivu trav, které vytváří hustý trávník. Díky tomu trávník zvládá vysokou zátěž a současně dekorativní nároky.

Dávkování:

  • 20 - 30 g/m2 při zakládání trávníku,
  • 5 - 20 g/m2 při jeho zahušťování

Hloubka setí: 0,5 - 1 cm

Travní osivo obsažené ve směsi:

  • FESTUCA RUBRA (Kostřava červená) - Dobře snáší i středně stinné prostředí. Odolná vůči suché půdě a nízkému kosení. Vegetační období pro Kostřavu začíná brzy zjara a končí pozdě na podzim, díky tomu je aktvivní po celou sezónu.
  • LOLIUM PERENNE RPR (Jílek vytrvalý) - Vytváří hustě zapojené kořenové pletivo. Tráva střední rychlosti růstu, tolerantní ke stinnému prostředí. Velmi odolná proti intenzivnímu užívání a mechanickému poškození. Pomalý růst po sečení.

 

Popis

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování.

Podrobné nastaveníPovolit vše