Folie Jutafol N/Al 150 Ref. AP / balení 75 m2

Folie Jutafol N/Al 150 Ref. AP / balení 75 m2
Celková cena3 251 Kč s DPH
Koupit
Odběr v násobcích 1 balení
Cena za balení 3 251 Kč s DPH
Na objednávkuobjednáme u výrobce
Kód0015878VýrobceKlöberZáruka24 měsíců

Folie Jutafol N 150 reflex AL s integrovanou aplikační páskou

Jde se o vysoce parotěsnou folii která je opatřena reflexní aluminiovou vrstvou aplikované na polyolefinové folii vyztuženou mřížkou splošnou gramáží 150g na m2. Folie zabraňuje pronikání vlhkosti z vnitřního obytného prostoru do tepelných izolací, folie má navíc odrazovou hliníkovou vrstvu která odráží teplo zpět do obytného prostoru. Folie je vhodná do šikmých střešních konstrukcí ale i do svislých konstrukcí. Jutafol N 150 zajišťuje úplnou větrotěsnost a vodotěsnost konstrukce.

Rozměr role 1,5 x 50 m (75m2)

Hmotnost 12 kg

Montáž Jutafol N 150 reflex Al s AP

Aplikaci provádíme jak horizontálně tak vertikálně ale hlavně na vnitřní straně tepelné izolace. Jednotlivé pásy a veškeré délkové spojení spojujeme výhradně páskami Juta Sp1 nebo reflexní páskou Jutafol Sp Al jedině tak docílíme parotěsného a funkčního spoje.Navíc tato folie je opatřena samolepící aplikační páskou pro snadné a vodotěsné spoje. Samolepící páska výrazně zrychluje montáž. V místě přesahů kotvíme pomocí hřebíků nebo sponkujeme doporučujeme přelepit reflexní páskou Jutafol SP Al. Pro napojení na pórovité materiály používáme tmel Jutafol Mastic. Napojení na pronikající nebo přiléhající konstrukce napojujeme pomocí Jutafol SP1. Pro zachování reflexe je nutné zajistit mezi folií a zateplením uzavřenou vzduchovou mezeru 4 - 6 cm. Folie má funkci samozhášivá to znamená že je nehořlavá a neodkapává.


Detail folie


Ukázka realizace včetně spojů

VýrobceKlöber
Stav (balení)75.00
Popis
Na vašem soukromí nám záleží

Díky cookies bude na webu vše fungovat a my ho budeme moci dále vylepšovat. Na jiných webech se vám může objevit naše reklama. Pokud souhlasíte, klikněte na Povolit vše.

Povolit všePodrobné nastavení