Hliníkové profily SH 45x40 mm pro fotovoltaiku, délka 4,3M

SH Al profil - tyč 4,30 m
Hliníkové profily SH 45x40 mm pro fotovoltaiku, délka 4,3M
Celková cena753 Kč s DPH
Koupit
Odběr v násobcích 1 balení
Cena za balení 753 Kč s DPH
U výrobce 61 baleníza dva dny k odběru
Kód0106067VýrobceWT WINTECH a.s.Záruka24 měsíců

Hliníkové profily SH 45x40 mm pro fotovoltaiku, délka 4,3M

Hliníkové profily SH 45x40 mm nabízí vynikající možnosti využití ve fotovoltaických systémech. Jsou vyrobeny z odolného hliníkového materiálu, který je odolný proti povětrnostním podmínkám a zajišťuje dlouhou životnost. Díky své lehkosti a pevnosti jsou tyto profily snadno manipulovatelné a zároveň poskytují dostatečnou tuhost pro stabilní umístění solárních panelů.

Naše profily jsou navrženy tak, aby umožnily snadnou a bezpečnou montáž solárních panelů. Poskytujeme různé délky profilů, aby bylo možné je přizpůsobit vašim konkrétním potřebám a rozměrům solárních panelů. S našimi hliníkovými profily SH 45x40 mm můžete vytvořit stabilní a esteticky příjemnou strukturu pro vaši fotovoltaickou instalaci.

Investice do těchto profesionálních hliníkových profilů vám zaručí bezproblémový provoz vaší fotovoltaické soustavy. Využijte jejich vysoké kvality a spolehlivosti pro maximální výkon a dlouhodobou životnost vašich solárních panelů. S našimi hliníkovými profily SH 45x40 mm získáte silný a trvanlivý základ pro efektivní využití sluneční energie

VýrobceWT WINTECH a.s.
VariantaMnožství v balení 1 ks
Varianta - typMnožství v balení 1 ks
Popis

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování.

Podrobné nastaveníPovolit vše