Středový úchyt SU 70 Al pro panely s rámečkem

SU 70 Al středový úchyt
Středový úchyt SU 70 Al pro panely s rámečkem
Středový úchyt SU 70 Al pro panely s rámečkem
Středový úchyt SU 70 Al pro panely s rámečkem
Celková cena20,2 Kč s DPH
Koupit
Odběr v násobcích 1 balení
Cena za balení 20,2 Kč s DPH
Máme skladem 50 baleníihned k odběru
Kód0070740VýrobceWT WINTECH a.s.Záruka24 měsíců

Středový úchyt SU 70 Al pro panely s rámečkem

Středový úchyt SU 70 Al je skvělým řešením pro uchycení solárních panelů s rámečkem. Tento hliníkový středový úchyt je navržen tak, aby poskytoval stabilní a bezpečné uchycení vašich panelů a současně minimalizoval jejich namáhání.

SU 70 Al je speciálně vyroben pro panely s rámečkem a je ideální volbou pro různé typy fotovoltaických systémů. Jeho pevná konstrukce a vysoká odolnost proti povětrnostním podmínkám zajišťují dlouhodobou životnost a spolehlivost vaší solární instalace.

Tento středový úchyt nabízí snadnou a efektivní montáž pro panely s rámečkem. Jeho design umožňuje jednoduché připevnění a zajišťuje rovnoměrné rozložení zatížení na rámeček panelu. To zajišťuje optimální stabilitu a ochranu proti vnějším vlivům, jako jsou větrné rázy a vibrace.

Investování do Středového úchytu SU 70 Al vám poskytne klid a jistotu, že vaše solární panely budou pevně a bezpečně uchyceny. S jeho pomocí můžete vytvořit stabilní a efektivní fotovoltaický systém, který vám přinese dlouhodobé výhody a spolehlivý výkon.

Vyberte Středový úchyt SU 70 Al a získejte profesionální a trvanlivé řešení pro vaše solární panely s rámečkem. Nechte se inspirovat jeho vynikajícími vlastnostmi a přesvědčte se sami o jeho kvalitě a spolehlivosti.

VýrobceWT WINTECH a.s.
VariantaMnožství v balení 1 ks
Varianta - typMnožství v balení 1 ks
Popis
Na vašem soukromí nám záleží

Díky cookies bude na webu vše fungovat a my ho budeme moci dále vylepšovat. Na jiných webech se vám může objevit naše reklama. Pokud souhlasíte, klikněte na Povolit vše.

Povolit všePodrobné nastavení