Krajní úchyt KU 32 Al, výška 22 mm pro panely s rámečkem

KU 32 Al krajní úchyt - výška 22 mm
Krajní úchyt KU 32 Al, výška 22 mm pro panely s rámečkem
Celková cena20,2 Kč s DPH
Koupit
Odběr v násobcích 1 balení
Cena za balení 20,2 Kč s DPH
U výrobce 990 baleníza dva dny k odběru
Kód0070717VýrobceWT WINTECH a.s.Záruka24 měsíců

Krajní úchyt KU 32 Al, výška 22 mm pro panely s rámečkem

Krajní úchyt KU 32 Al s výškou 22 mm je skvělým doplňkem pro solární panely s rámečkem. Tento hliníkový úchyt je speciálně navržen tak, aby poskytoval bezpečné a stabilní uchycení vašich solárních panelů.

S výškou 22 mm je Krajní úchyt KU 32 Al ideální pro panely s rámečkem, protože poskytuje dostatečný prostor pro snadné a pevné uchycení panelů. Jeho kvalitní hliníková konstrukce zajišťuje odolnost vůči povětrnostním podmínkám a dlouhodobou životnost.

Tento úchyt je navržen s ohledem na jednoduchou instalaci a kompatibilitu s různými typy solárních panelů s rámečkem. Jeho pevná a robustní konstrukce zajistí, že vaše panely budou bezpečně připevněny a odolají vnějším vlivům. Krajní úchyt KU 32 Al je spolehlivým řešením pro vaši fotovoltaickou instalaci.

Investování do Krajního úchytu KU 32 Al vám poskytne klid a jistotu, že vaše solární panely budou stabilně a bezpečně uchyceny. S jeho pomocí můžete maximalizovat výkon vaší fotovoltaické soustavy a získat optimální výkon z vašich solárních panelů s rámečkem.

VýrobceWT WINTECH a.s.
VariantaMnožství v balení 1 ks
Varianta - typMnožství v balení 1 ks
Popis
Na vašem soukromí nám záleží

Díky cookies bude na webu vše fungovat a my ho budeme moci dále vylepšovat. Na jiných webech se vám může objevit naše reklama. Pokud souhlasíte, klikněte na Povolit vše.

Povolit všePodrobné nastavení