.    Vážení zákazníci, od 19.12 - 20.12.2022 a od 22.12. do 9.1.2023 bude prodejna i eshop UZAVŘENA!

Oboustranná lepící Páska Jutafol SP1, černá

Oboustranná lepící Páska Jutafol SP1, černá
Celková cena8,47 Kč s DPH
Koupit
Odběr v násobcích 45 bm
Cena za bm 8,47 Kč s DPH
Máme skladem 315 bmihned k odběru
Kód0014455Záruka24 měsíců

Páska Jutafol SP1

Oboustranně samolepící páska z butylkaučuku pro vzduchotěsné spojování a napojování parozábran Jutafol NJutafol N AL při svislém i vodorovném překrývání fólii. Používá se pro spojování horizontálních i vertikálních spojů jednotlivých pásů podstřešních fólií, popř´padně pro opravy poškozených míst. Je vhodná i pro parotěsné a vzduchotěsné spojování a napojování parozábran. Slepení zabraňuje případnému vzlínání vody v přesahu mezi fóliemi. Nezabezpečuje pronikání tlakové vody.

Aplikace pásky SP1

Slepované místo musí být suché a zbaveno nečistot, mastnoty, oleje, prachu, tenzidů. Páska se aplikuje mezi dva pásy podstřešní fólie případně parozábrany. Potom se odstraní krycí prvek pásky a tlakem ruky se přitlačí a přilepí další pás fólie.

Technická data

Spojovací pásek JUTAFOL SP 1, oboustranně samolepící páska z butylkaučuku pro vzduchotěsné spojování a napojování parozábran Jutafol N i Jutafol N AL při svislém i vodorovném překrývání fóli. Používá se pro spojování horizontálních i vertikálních spojů jednotlivých pásů podstřešních fólií, popř. pro opravy poškozených míst. Je vhodná i pro parotěsné a vzduchotěsné spojování a napojování parozábran. Slepení zabraňuje případnému vzlínání vody v přesahu mezi fóliemi. Nezabezpečuje pronikání tlakové vody.Slepované místo musí být suché a zbaveno nečistot, mastnoty, oleje, prachu, tenzidů. Páska se aplikuje mezi dva pásy podstřešní fólie příp. parozábrany. Potom se odstraní krycí prvek pásky a tlakem ruky se přitlačí a přilepí další pás fólie. rozměry : 1 mm × 15 mm × 45 bmkarton 810 bm, balení po 18 kotoučích v kartonu (hmotnost kartonu cca 17 kg)
PopisPodrobnosti

Na vašem soukromí nám záleží

Díky cookies bude na webu vše fungovat a my ho budeme moci dále vylepšovat. Na jiných webech se vám může objevit naše reklama. Pokud souhlasíte, klikněte na Povolit vše.

Povolit všePodrobné nastavení