Oboustranná lepící Páska Jutafol SP1, černá

Oboustranná lepící Páska Jutafol SP1, černá
-40 %
Celková cena6,20 Kč s DPHBěžná cena 10,4 KčUšetříte 4,2 Kč 40 %
Máme skladem 315 bmihned k odběru
IhnedDatum odeslání:IhnedOsobně v prodejně:
Kód0014455Záruka24 měsíců
Cena za bm 6,20 Kč s DPH
Koupit
Odběr v násobcích 45 bm

Páska Jutafol SP1

Oboustranně samolepící páska z butylkaučuku pro vzduchotěsné spojování a napojování parozábran Jutafol NJutafol N AL při svislém i vodorovném překrývání fólii. Používá se pro spojování horizontálních i vertikálních spojů jednotlivých pásů podstřešních fólií, popř´padně pro opravy poškozených míst. Je vhodná i pro parotěsné a vzduchotěsné spojování a napojování parozábran. Slepení zabraňuje případnému vzlínání vody v přesahu mezi fóliemi. Nezabezpečuje pronikání tlakové vody.

Aplikace pásky SP1

Slepované místo musí být suché a zbaveno nečistot, mastnoty, oleje, prachu, tenzidů. Páska se aplikuje mezi dva pásy podstřešní fólie případně parozábrany. Potom se odstraní krycí prvek pásky a tlakem ruky se přitlačí a přilepí další pás fólie.

Technická data

Spojovací pásek JUTAFOL SP 1, oboustranně samolepící páska z butylkaučuku pro vzduchotěsné spojování a napojování parozábran Jutafol N i Jutafol N AL při svislém i vodorovném překrývání fóli. Používá se pro spojování horizontálních i vertikálních spojů jednotlivých pásů podstřešních fólií, popř. pro opravy poškozených míst. Je vhodná i pro parotěsné a vzduchotěsné spojování a napojování parozábran. Slepení zabraňuje případnému vzlínání vody v přesahu mezi fóliemi. Nezabezpečuje pronikání tlakové vody.Slepované místo musí být suché a zbaveno nečistot, mastnoty, oleje, prachu, tenzidů. Páska se aplikuje mezi dva pásy podstřešní fólie příp. parozábrany. Potom se odstraní krycí prvek pásky a tlakem ruky se přitlačí a přilepí další pás fólie. rozměry : 1 mm × 15 mm × 45 bmkarton 810 bm, balení po 18 kotoučích v kartonu (hmotnost kartonu cca 17 kg)
PopisPodrobnosti