Podložka pro ocelové konstrukce je vyrobena z nerezové oceli podle normy DIN 7989A.
Jsou vhodné pro použití do interiéru, ale díky nerezov oceli je možné je použít i v exteriéru (dobrá odolnost proti počasí)
Využívány jsou pro různé ocelové konstrukce. Průměr: 12mm
| Délka balení | 15 |
| Šířka balení | 12 |
| Výška balení | 10 |
| Váha obalu | 0,669 |
| Materiál | Nerez A2 |
| Norma ČSN | 021708 |
| Norma DIN | 7989A |
| Povrchová úprava | Bez úpravy |
| Průměr | 14 mm |
| Rozvinutá šířka | 24 mm |
| Typ | Podložka pro ocelové konstrukce |
| Varianta | Množství v balení 50 ks |
| Varianta - typ | Množství v balení 50 ks |
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací naleznete na tomto odkaze.