Deska s prolisovanými trny, ocelový plech žárově pozinkován. Jakost S280GD+Z275
Různorodé využití, zejména pro nosné dřevěné spoje vazníků a tesařské kontrukce.
| Délka balení | 15 |
| Šířka balení | 12 |
| Výška balení | 10 |
| Váha obalu | 0,247 |
| Délka | 210 mm |
| Materiál | Ocel |
| Povrchová úprava | Zinek bílý |
| Rozvinutá šířka | 105 mm |
| Tloušťka | 1,5 mm |
| Varianta | Množství v balení 1 ks |
| Varianta - typ | Množství v balení 1 ks |
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací naleznete na tomto odkaze.