Trámová botka uzavřená WBZ 21 o rozměru 70x125mm je vhodná pro drobné konstrukce ze dřeva, nebo po případě pro připevnění trámů k betonové stěně.
Botka je zahnutá dovnitř a umožňuje připevnit trám i tehdy, je-li k dispozici málo místa (na úzkých sloupech). Vyrobena je ze zinkovaného plechu.
| Délka balení | 15 |
| Šířka balení | 12 |
| Výška balení | 10 |
| Váha obalu | 0,35 |
| Délka | 75 mm |
| Materiál | Ocel |
| Povrchová úprava | Zinek bílý |
| Rozvinutá šířka | 70 mm |
| Varianta | Množství v balení 1 ks |
| Varianta - typ | Množství v balení 1 ks |
| Výška | 125 mm |
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací naleznete na tomto odkaze.