Trámová botka WB 12 o rozměru 51x165x2 je varobena ze zinkovaného plechu. Umožňuje montáž bez mezery mezi spojovanými materiály.
Botka má otvory pro vruty. Lze je použít i k připevnění trámů k betonové stěně.
| Délka balení | 15 |
| Šířka balení | 12 |
| Výška balení | 10 |
| Váha obalu | 0,426 |
| Délka | 75 mm |
| Materiál | Ocel |
| Povrchová úprava | Zinek bílý |
| Rozvinutá šířka | 51 mm |
| Varianta | Množství v balení 1 ks |
| Varianta - typ | Množství v balení 1 ks |
| Výška | 165 mm |
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací naleznete na tomto odkaze.