.    Vážení zákazníci, od 15.7. do 31.7. bude z důvodu dovolených INFOLINKA  UZAVŘENA!

Vše, co potřebujete vědět o barvách BRYZA okapů

 Okapové systémy BRYZA

Bez okapů by to nešlo. Odvádí dešťovou vodu ze střechy a chrání tak celý dům. Při výběru musíme bezesporu volit kvalitu. Současný trh nabízí možnosti, které k tomu všemu splní i nároky na konkrétní barevné provedení. Řeč je o okapech značky BRYZA.


Obsah článku:

Jaké barvy plastové okapy BRYZA nabízí

Plastové okapy BRYZA seženete hned v osmi barevných variantách. Při výběru promyslete, do jakých odstínů chcete dům ladit. Pro dosažení harmonického vzhledu vybírejte takové, které s fasádou a střechou vytvoří příjemný kontrast. S kontrastem ale opravdu opatrně, výrazná barevná odlišnost může působit rušivě. Nechcete-li nic riskovat, vsaďte na monochromatické ladění okapů a fasády či krytiny, tedy v jedné barvě ve více tónech.

K bílé či krémové fasádě se hodí okapy hnědé i černé. Pokud jste ovšem zastánci neutrálních stylů, zvolte antracit, tím rozhodně nic nezkazíte a v současné době je velmi oblíbený. Červené okapy budou perfektní pro domy s červenou střešní krytinou, zatímco k chatě, kterou obklopuje příroda, se můžou hodit zelené. Vždy vezměte ohled na prostředí, ve kterém se nemovitost nachází. Pro starší objekty je jednoznačným favoritem měděná.

Barevné varianty plastových okapů BRYZA

Barevné varianty plastových okapů BRYZA.

 

Abyste se mohli rozhodnout a všechno si srovnat na živo, využijte vzorníky barev. Zvlášť pokud se rozhodujete mezi několika variantami. Displej telefonu i monitor počítače můžou odstíny zobrazit o trošku jinak, než jak vypadají ve skutečnosti.

Plastové okapy můžete skvěle zabezpečit i proti hromadění podzimního listí. Vyzkoušejte lapače listí s dvířky. Jsou funkční a do okapového systému vizuálně dobře zapadnou.

Lapač nečistot značky Bryza

Lapač nečistot vám pomůže udržet svody čisté.

 

Pozinkované okapy ve čtyřech barevných variantáchi

Pozinkované okapy seženete hned v několika odstínech. Na výběr máte hnědou i černou, které patří k těm nejoblíbenějším. Není dům, kterému by takové okapy neslušely. Antracitová barva je ideální kombinací pro fasády v barvě bordó, a jestliže máte střešní krytinu v cihlově červené, vsaďte na okapy ve stejném odstínu. Vytvoříte příjemný a harmonický vzhled svého domu. Pokud preferujete jednoduchost, doporučujeme okapy bez barevné úpravy. Hodí se jak na stavby s plechovou střechou, tak i na místa, kde na designu příliš nezáleží, například na garáž nebo chatu.

Barevné varianty pozinkovaných okapů BRYZA

Barevné varianty pozinkovaných okapů BRYZA.

 

Jestliže se stane, že se pozinkovaný okap při montáži poškrábe, nemějte obavy a sáhněte po opravných barvách. Mají vynikající kryvost a k podkladu přilnou bez jediného problému. Poškozené místo jednoduše přetřete a vyčkejte, než všechno zaschne. Pod víčkem opravné sady najdete i štěteček k přetření, práce je tak opravdu snadná a rychlá. A díky značení RAL už vůbec nemusíte mít obavy, že by odstín nebyl naprosto totožný.

Opravné barvy BRYZA

 Při poškrábání laku vám skvěle poslouží opravná sada.

 

Co vlastně znamená RAL?

Vzorník barev RAL je celosvětově uznávaná stupnice barevných odstínů. Používá se pro interiérové a exteriérové nátěrové hmoty a ve stavebnictví obecně. Označení RAL je zkratka pro Reichs-Ausschuss für Lieferbedingungen (Říšský výbor pro dodací podmínky) a zaručí vám, že získáte vždy přesně stejný odstín.

Pro příklad: barva označená RAL 8017 bude vždy čokoládová hnědá, ať bude od jakéhokoli výrobce na libovolném produktu.

Praktické a zároveň estetické

To jsou klíčové vlastnosti, které okapovému systému dodají přidanou hodnotu. BRYZA okapy vás nezklamou ani při výběru materiálu. Nabízejí varianty:

  • Plastové – svou funkci zastanou na jedničku a k tomu všemu jsou lehké, snadno se instalují, mají elegantní vzhled a vydrží i desítky let. Hodí se na všechny typy staveb a obavy nemusíte mít ani ze sluníčka. Díky kvalitnímu provedení, které je navíc potvrzeno laboratorními testy, jsou stálobarevné.
  • Pozinkované – odolné, trvanlivé a s nulovou šancí vzniku koroze díky kvalitnímu nátěru. Jsou snadno udržovatelné a k jejich údržbě postačí občasné odstranění nečistot a nahromaděného listí.

Plastové a pozinkované okapy BRYZA

 Plastové a pozinkované okapy BRYZA vás nezklamou.

 

BRYZA okapy mají co nabídnout

Sázejí na kvalitu, spolehlivost a design, který odráží moderní trendy. Okapy BRYZA jsou vyráběny v souladu s normou ISO 9001:2015, což svědčí o jejich vysoké kvalitě a precizní výrobě.

Kompletní řešení 

BRYZA okapy koupíte se všemi komponenty. Máte tak jistotu, že všechno bude perfektně sedět. 

Dlouholetá historie 

Firma je se svými produkty na trhu od roku 2004. Díky kladným ohlasům se řadí mezi spolehlivé dodavatele.  

Snadná instalace 

Montáž je rychlá a jednoduchá. Věřte, že profesionální pomoc nebudete potřebovat. 

Rozmanitost barev 

Ať už si vyberete okapy plastové, nebo pozinkované, limitováni barvou rozhodně nebudete. 

 

U nás najdete kompletní řešení

Žlaby, svody, rohy, spojky, kotlíky, svodové řetězy, zaústění do kanalizace… Okapový systém má mnoho částí – a u nás nakoupíte všechny. Stejně kvalitní a ve stejné barvě.

Vytvořeno31.10.2023

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování.

Podrobné nastaveníPovolit vše